Wii miażdży konkurencję
19 marca 2007, 11:26Konsola Wii firmy Nintendo zmiażdżyła w lutym konkurencję. Japońska firma sprzedała w USA tyle samo swoich urządzeń, co Sony i Microsoft razem.
Wii U - konsola z nowatorskim kontrolerem
8 czerwca 2011, 11:22Nintendo zaprezentowało nowatorską konsolę Wii U, wyposażoną w nowatorski kontroler z wbudowanym kolorowym wyświetlaczem LCD o przekątnej 6,2 cala.
Wii pod koniec listopada?
9 września 2006, 15:11Z najnowszych doniesień wynika, że Wii - konsola firmy Nintendo - zadebiutuje w Europie 24 listopada. Jej cena będzie oscylowała w granicach 280 dolarów.
"Halo 3" wyciekło do Sieci
24 września 2007, 15:39Długo oczekiwana gra „Halo 3” ma zadebiutować 26 września. Jednak już w tej chwili jej nielegalne kopie krążą w sieciach P2P.
Xbox One obsłuży aplikacje Windows 8
22 października 2013, 10:03Na witrynie Della ukazała się informacja, że przyszła konsola Microsoftu Xbox One będzie obsługiwała programy dla Windows 8. Jak dotąd sam Microsoft nie informował o takiej możliwości
Wyśmienity start
28 listopada 2006, 11:54W ciągu pierwszych ośmiu dni od czasu premiery konsoli Nintendo Wii w Stanach Zjednoczonych sprzedano 600 tysięcy tych urządzeń.
Co zrobi Apple?
5 maja 2009, 18:25Apple ma zapasy gotówki warte 29 miliardów dolarów. Koncern tradycyjnie już nie wypłaca dywidendy, nie wykupuje swoich akcji ani nie kupuje innych firm. Jednak, jak donosi prasa, rośnie presja, by zyskownie ulokował tak olbrzymią sumę.
Lista programów zgodnych z Vistą
22 lutego 2007, 10:49Microsoft opublikował listę 800 programów, które zostały dotychczas zatwierdzone do współpracy z Windows Vista. Oczywiście z Vistą współpracuje większość oprogramowania działającego na XP, na liście wymieniono jednak te, których producenci zapłacili za przetestowanie ich pod kątem bezawaryjnej pracy.
Battlefield Heroes za darmo
21 stycznia 2008, 11:48Electronic Arts, największy na świecie producent gier wideo, udostępni za darmo grę Battlefield Heroes. Będzie ją można bezpłatnie pobrać za pośrednictwem Sieci już w bieżącym roku.
Zawirusowane Stany Zjednoczone
1 września 2009, 12:50Microsoft zwraca uwagę, że na korzystaniu z firmowego oprogramowania zabezpieczającego (MSRT) najbardziej mogą skorzystać klienci z USA. Z firmowych statystyk wynika bowiem, że Amerykanie są najbardziej "zawirusowanym" narodem.

